KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795142
nr 1679 5142
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, katt i kravatt. Olja på pannå, 31x18 cm, yttermått inklusive ram: 45x32 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:09:39
700 kr
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström